Ontdek

Sport maandag: Amoah traint mee bij Heracles

28 juli 2013 om 11:48

Een dagelijks overzicht van nieuws en uitslagen over sporters, clubs en wedstrijden in Brabant. Met onder meer: Amoah op proef bij Heracles Almelo.

Geschreven door

Matthew Amoah De Ghanese aanvaller Matthew traint de komende twee dagen mee met Heracles Almelo. Hij was al proef bij NAC Breda in de voorbereiding, maar de Bredanaars willen hem alleen op amataurbasis aan de selectie toevoegen. Amoah scoorde zestien keer voor NAC in de voorbereiding. Vorig seizoen stond hij onder contract bij SC Heerenveen.
Park niet beschikbaar voor eerste treffen PSV met ZultePSV kan in de derde voorronde van het toernooi om de Champions League nog geen beroep doen Ji-Sung Park,. PSV hoopt vandaag wel de transfer van de 32-jarige Zuid-Koreaan af te ronden, maar is wel te laat met de formaliteiten voor het duel met Zulte Waregem.
Criterium Etten-LeurBauke Mollema en Laurens ten Dam komen op zondag 11 augustus in actie tijdens het profcriterium van Etten-Leur. De Nederlandse smaakmakers van de afgelopen Tour de France treffen daar onder meer ook gele truiwinnaar Chris Froome.
Luca Banti fluit PSV - Zulte WaregemDe Italiaanse scheidsrechter Luca Banti is aangewezen voor het duel uit de derde kwalificatieronde van de Champions League tussen PSV en Zulte Waregem.
Trainer Jong PSV waarschuwt voor Zulte WaregemJong PSV trainer Darije Kalezic vindt dat PSV de nummer twee van België niet moet onderschatten,'PSV moet, Zulte mag. Maar het is de nummer 2 van Nederland tegen de nummer 2 van België, dan mag je als PSV zijnde niet zomaar roepen dat je topfavoriet bent'. Kalezic was in 2011 enkele maanden hoofdtrainer bij de Belgische club.
Lens wint opnieuw met KievOud PSV spits Jeremain Lens heeft met Dinamo Kiev gewonnen van FC Sebastopol. Lens speelde de hele wedstrijd mee maar wist niet te scoren, Kiev won de wedstrijd met 2-0.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.