Ontdek
VIDEO

Quintana wint wielercriterium Draai van de Kaai in Roosendaal

28 juli 2013 om 23:33 • Aangepast 23 september 2025 om 17:35

Nairo Quintana heeft maandagavond de 34e editie van het wielercriterium Draai van de Kaai op zijn naam geschreven. In Roosendaal finishte hij voor Johnny Hoogerland en Bauke Mollema.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De Colombiaan Quintana van het Spaanse Movistar was de publiekstrekker van het criterium. In de laatste Tour de France eindigde hij als tweede en wist hij de bolletjestrui en de witte trui te veroveren. Het starten in Roosendaal vond Quintana in elk geval prachtig. "Hier heerst een voorliefde voor fietsen, net als in mijn land en dat is heel mooi omdat er heel veel mensen komen."
Goed verdienenNaast Mollema en Hoogerland deden ook Laurens ten Dam, Tom Dumoulin, Karsten Kroon en de broers Boy en Danny van Poppel uit Moergestel mee. Voor Danny van Poppel was het alweer het achtste criterium. Toch heeft hij er nog geen genoeg van. "Het is erg leuk om te doen. En verder is het natuurlijk heel goed verdienen."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.