Ontdek

Waar twee honden vechten... wordt het ene baasje geslagen en de andere aangehouden

30 juli 2013 om 16:12

Een vrouw uit Oosterhout heeft dinsdagavond enkele rake klappen opgelopen bij een ruzie met een man uit het Groningse Farmsum. Dat gebeurde rond kwart voor zeven aan het Wilhelminakanaal-Noord in Oosterhout na een hondengevecht. De politie heeft twee mannen aangehouden.

Geschreven door

De hond van de 43-jarige vrouw uit Oosterhout en die van de zoon van de Groninger raakten tijdens het uitlaten met elkaar in gevecht. Vervolgens kregen de eigenaresse van de ene hond en de eigenaar van de andere hond en diens vader ruzie.
Daarbij zou de Groninger (59) de Oosterhoutse vrouw hebben geslagen. Zijn zoon zou volgens getuigen ook zijn hond op haar hebben afgestuurd. Maar de twee mannen geven daarover tegenstrijdige verklaringen. De politie heeft zowel de vader als zijn zoon aangehouden.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.