Ontdek
VIDEO

Brandweerteam Rotterdam wint 24-uurs Solexrace in Heeswijk-Dinther

3 augustus 2013 om 14:31 • Aangepast 29 september 2025 om 01:15

Het brandweerteam van Rotterdam heeft voor de derde keer op rij de 24-uurs Solexrace in Heeswijk-Dinther gewonnen. De Rotterdammers hadden 238 rondjes gereden, ofwel 845 kilometer, één rondje meer dan nummer 2, het Brabantse Kantoor Meubelland.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Helemaal in één rechte lijn rijden de meeste deelnemers aan de 24-uurs Solexrace in Heeswijk-Dinther niet meer. Zaterdagmiddag startte de uitputtende wedstrijd, waarbij ook 's nachts werd gereden.
Na een nachtje doorhalen was de eindstreep voor de teams in zicht. De Solexrace bracht de teams uit Nederland, België en Frankrijk door weilanden, bossen en stallen die door stieren zijn bewoond.
PitstopOok zondagochtend maakte de pitstop overuren. Want na een dag lang gebruik wil er wel eens wat mankeren aan de solex. Even een onderdeel vervangen en weer door, want het is en blijft een race.
De deelnemers van de Solexrace hebben in totaal bijna 25.000 euro opgehaald voor stichting KiKa tegen kinderkanker.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.