VIDEO

'TomTom-stem' Bram Bart uit Den Bosch overleden

8 april 2012 om 17:33 • Aangepast 2 oktober om 04:36
nl
De Bossche stemacteur Bram Bart is zondag op 49-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van kanker. Bart is beter bekend als de stem van navigatiesysteem TomTom. Daarnaast maakte hij furore als de stem van televisieheld Bob de Bouwer.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Sinds enkele weken was de stemacteur ziek. Over twee weken zou Bram Bart zijn 50e verjaardag hebben gevierd.
Stem op televisie en radioDe stem van de geboren Bosschenaar werd gebruikt in vele radio- en televisieprogramma's, waaronder Discovery Channel en Sesamstraat. Ook sprak Bart honderden reclamespots in.
Verder was de Bosschenaar vaste voice-over bij onder meer Sky Radio, het Oranjefonds en de Dierenbescherming. Ook nam hij de stem van Beertje Paddington op zich.
ToneelgezelschappenNaast zijn werk als stemacteur was Bram Bart acteur bij een aantal toneelgroepen waaronder de theatergroep Villa met Uitzicht. Op de website van de toneelgroep valt te lezen dat de groep, bestaande uit twee vrouwen, wel blijft bestaan.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!