Ontdek

Tiësto niet meer best verdienende dj ter wereld, Calvin Harris nieuwe nummer 1

14 augustus 2013 om 16:31 • Aangepast 16 oktober 2025 om 00:30

DJ Tiësto is niet meer de best verdienende dj ter wereld. Het afgelopen jaar verdiende de Bredanaar zo'n 32 miljoen dollar en dat is minder dan zijn Schotse collega Calvin Harris. Die was goed voor 46 miljoen dollar, aldus zakenblad Forbes.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Vorig jaar was Tijs Verwest, de echte naam van DJ Tiësto, nog wel de best verdienende dj. Volgens Forbes verdiende Tiësto wel zo'n tien miljoen dollar meer als het jaar ervoor. "In Amerika is dance booming", laat Tiësto aan Forbes weten.
Tiësto niet enige Nederlander in top 10Naast Tiësto zijn ook andere Nederlanders te vinden in te de top 10. Op plek zeven staat Afrojack met zo'n achttien miljoen dollar. Armin van Buuren staat met zeventien miljoen dollar op plaats acht.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.