Ontdek
VIDEO

Eneco Tour finisht in woonplaats Lars Boom: 'Lars wil geen Belgische toestanden'

14 augustus 2013 om 18:00 • Aangepast 15 oktober 2025 om 16:26

De vierde etappe van de Eneco Tour eindigde donderdag in Vlijmen, de woonplaats van titelverdediger Lars Boom. Voor de fans van Boom was het een bijzondere dag. Zij probeerden ingetogen hun klasbak naar de winst te juichen. Ingetogen, omdat Boom geen Belgische toestanden wil, zegt Adri Verboord, voorzitter van de fanclub van Lars Boom.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Grote bussen met fans, vlaggen en fankleding. Nee, deze Belgische toestanden zijn niet nodig, vindt Boom. En dat heeft hij zijn fanclub ook kenbaar gemaakt. "Maar hij waardeert en respecteert elkaar betrokkenheid van iedere supporter", zegt Verboord.
Leiderstrui voor BoomHet ingetogen gejuich had in ieder geval succes. Boom won weliswaar niet, maar hij nam wel de leiderstrui in de Eneco Tour over.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.