Breda verwijdert voetbalveldje Dr. Ariënsplein na overlast door jeugd
Zo schoten ze ballen vaak en hard tegen de ramen van de omliggende huizen en tegen auto’s. Buurtbewoners klaagden daarover.
Een pannaveldje is bedoeld om jongeren voetbaltrucs te laten uitproberen, waarbij ze hun tegenstander tussen de benen door moeten spelen. Het veld is niet bedoeld om wedstrijdjes op te voetballen.
Bol gazonDe aannemer haalt maandag de goaltjes, de lage hekjes en ballenvangers weg. Ook de kunststof grasmat gaat er uit. Hiervoor in de plaats komt een bol aangelegd gazon. Op die manier wordt het veldje ongeschikt gemaakt voor voetbal.
De gemeente benadrukt dat de jongeren vlakbij wél een balletje kunnen blijven trappen, op het groene pleintje aan de Heuvelstraat en op de Heuvelbrink.
Wijkraad verbaasd over verdwijnen veldje De wijkraad Heuvel vraagt het college van B en W om opheldering en wil weten of er wel gekeken is naar oplossingen voor de overlast, zoals duidelijke regels over het gebruik van het veldje.