Advertentie
Twee verdachten schietpartij Bruistensingel Den Bosch langer vast
22 augustus 2013 om 15:51 • Aangepast
15 oktober 2025 om 15:48
Twee Amsterdammers die waren aangehouden na de schietpartij van maandagavond in Den Bosch, blijven langer vast. De mannen van 19 en 22 worden verdacht van poging tot doodslag, wapenbezit en harddrugsbezit.
Drie andere verdachten uit Rotterdam en Den Bosch komen vrij. Ze blijven nog wel verdachte. Het drietal raakten bij de schietpartij gewond. Eén van hen moest daarvoor enkele dagen het ziekenhuis in. Hij mocht donderdag naar huis maar zat sindsdien in een politiecel.
Aanleiding nog steeds onduidelijkJustitie wilde vrijdag niet veel kwijt over de aanleiding voor de schietpartij op de Bruistensingel. Maar de recherche denkt genoeg aanwijzingen te hebben dat de Amsterdammers de schoten hebben gelost. Verder wordt het tweetal verdacht drugsbezit. Of de andere verdachten ook hebben geschoten, wordt verder onderzocht.
De politie is nog steeds op zoek naar andere betrokkenen.
Advertentie
Advertentie
