Ontdek

Mannen neergestoken aan Paleisring in Tilburg, dader gevlucht

24 augustus 2013 om 08:30 • Aangepast 15 oktober 2025 om 15:45

Aan de Paleisring in Tilburg is zondagochtend vroeg een steekpartij geweest. Daarbij raakten een man (22) uit Moergestel en een man (20) uit Esbeek gewond. Zij zouden door één dader zijn neergestoken.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De steekpartij was rond tien voor halfvijf. De man uit Esbeek liep een steekwond op onder zijn schouderblad. De andere man was geraakt in zijn borst, net onder zijn long. Het is niet bekend waarom ze werden aangevallen.
De mannen werden met ambulances naar het ziekenhuis gebracht. De 20-jarige man mocht na een behandeling gaan. De 22-jarige man ligt nog in het ziekenhuis, maar is volgens de politie niet in levensgevaar.
Eén daderDe politie begon meteen na de steekpartij met een onderzoek. Er zou sprake zijn van één dader, die de mannen vlak voor een horecagelegenheid neerstak. Hij ging er na de steekpartij vandoor.
De dader is nog niet opgepakt. De steekpartij gebeurde voor de deur van een horecagelegenheid. De verdachte is nog niet gearresteerd, er wordt naar hem gezocht. De politie heeft wel een goed signalement van hem.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.