Advertentie
Wie helpt wildwaterkanoër Maarten Hermans uit Waalre naar het WK in Praag?
24 augustus 2013 om 13:54 • Aangepast
15 oktober 2025 om 17:07
Wildwaterkanoër Maarten Hermans (21) uit Waalre heeft al heel wat indrukwekkende prestaties op zijn naam staan en hij is net terug van een wereldbekerwedstrijd. Toch wil de Brabantse sporter nog veel meer. Uiteindelijk natuurlijk naar Rio voor de Olympische Spelen in 2016, maar eerst over twee weken naar het WK in Praag. Helaas gaat dat niet zomaar.
Het NOC*NSF heeft in 2012 besloten om niet meer in Hermans' sport 'kano slalom' te investeren. Hij moet daarom zelf geld bij elkaar sprokkelen om aan wedstrijden en kampioenschappen mee te kunnen doen.
Met Hermans in een raftOm aan het WK in Praag mee te kunnen doen, heeft Hermans 1700 euro nodig. Die probeert hij bij elkaar te krijgen door middel van crowdfunding. Mensen die Hermans willen steunen, krijgen daar dan wat voort terug.
Voor een donatie van 25 euro krijg je bijvoorbeeld een pakket voedingssupplementen om je twee weken lang topsporter te voelen en als je Hermans meer 50 euro geeft, neemt hij je mee in een raft.
Advertentie
Advertentie
