Advertentie
Michael uit Geldrop heeft een grote tatoeage van BMX'er Raymond van der Biezen op z'n buik
24 augustus 2013 om 15:23
1/2 De tatoeage. (Foto: Twitter/Raymon van der Biezen)
nl
BMX'er Raymon van der Biezen uit Heesch heeft ongetwijfeld een hoop fans, maar Michael van Mol uit Geldrop gaat wel heel ver voor zijn idool. Hij heeft een grote tatoeage van Van der Biezen op zijn buik laten zetten. "Raymon is mijn grootste voorbeeld in de fietscross."
De BMX'er uit Heesch is vereerd. "Het was wel onverwacht, toen Michael vroeg of ik samen met hem een actiefoto uit wilde zoeken voor de tatoeage. Maar het is natuurlijk heel bijzonder als iemand jou op zijn lichaam wil zetten."
TatoeageVan Mol is helemaal gelukkig met zijn tatoeage. "Mijn hele gezin is gek van fietscross, iedereen vindt de tatoeage dus fantastisch", vertelde hij. "En vorige week hebben we er samen Raymons handtekening onder gezet."
Vooralsnog is dit het enige lijf waar Van der Biezen op getatoeëerd staat, maar de BMX'er staat er zeker voor open om nog eens een damesbil te sieren. "Daar maak ik helemaal geen probleem van!"
Advertentie
Advertentie