Porno in Goirle: cultuurfilmpjes moeten wijken voor seksfilmpjes op videokanaal

10 september 2013 om 13:41
nl
De cultuurfilmpjes van Goirlenaar Joop Schepers waren populair. De beelden van de evenementen in Goirle werden zelfs in het buitenland bekeken op de website 123video.nl. Maar Goirlenaar Joop Schepens kreeg de schrik van zijn leven toen hij zag dat zijn filmpjes waren verdwenen. De website was veranderd in een sekswebsite.
Geschreven door

Wie nu kijkt, ziet geen beelden van het Goirlese culturele leven maar porno.Cameraman Schepens zegt niets met de site te maken te willen hebben en gaat zijn beelden op YouTube plaatsen. De Goirlenaar zegt het onbegrijpelijk te vinden dat de site ineens van opzet is veranderd.
Gebruikers gewaarschuwdEen woordvoerder van 123video.nl zegt dat de mensen die beelden leverden ruim op tijd zijn gewaarschuwd. Bovendien zou Schepens van het bedrijf ook een mailtje hebben gekregen waarin de veranderingen werden aangekondigd.
In eerste instantie bestond de website uit twee onderdelen, een gedeelte waar gebruikers 'normale' filmpjes konden uploaden en een gedeelte waar de gebruiker seksfilmpjes kon plaatsen.
Onfatsoenlijk!Joop Schepens zegt dat hij vooraf niets heeft gehoord van de grote verandering en vindt het hele gebeuren onfatsoenlijk.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.