Advertentie
Politie zoekt automobilist die getuige was van mishandeling 14-jarige op Balkweg Den Bosch
12 september 2013 om 15:15
De politie is op zoek naar de automobilist die maandagmiddag om drie uur getuige was van de mishandeling van een 14-jarige jongen op de Balkweg in Den Bosch. Voor de mishandeling zijn dinsdag drie jongens uit Den Bosch van 12, 13 en 14 jaar oud aangehouden.
De automobilist waarmee de politie nu in contact wil komen, zette maandag zijn auto langs de kant en wilde te hulp schieten. Toen agenten ter plekke kwamen, was de man alweer weggereden.
De politie hoopt dat de automobilist extra informatie heeft die hen op weg kan helpen bij het onderzoek. Het slachtoffer hield aan de vechtpartij een hersenschudding en een beschadigde oogkas over.
Mogelijk meer aanhoudingenDe jeugdige daders en het slachtoffers zitten bij elkaar op school. De politie meldde dinsdag meer aanhoudingen niet uit te sluiten.
Advertentie
Advertentie