Ontdek

Politie vangt karpervissers na uit de hand gelopen ruzie over visstek in Oosterhout

15 september 2013 om 17:27 • Aangepast 28 september 2025 om 16:30

Een ruzie tussen drie karpervissers over een visstek in Oosterhout is zondag volledig uit de hand gelopen. De politie arresteerde twee vissers uit Oosterhout en Veldhoven voor mishandeling en vernieling.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Aanleiding voor de ruzie van zondagmiddag was een onenigheid, enkele weken eerder, waarbij de visser uit Veldhoven een 28-jarige man uit Oosterhout bedreigde. Dat gebeurde nadat de Veldhovenaar werd weggestuurd van zijn visplek aan het Wilhelminakanaal. Agenten susten de ruzie.
Als ze me missen ben ik... klappen uitdelenToen een familielid van de Oosterhouter de 50-jarige man uit Veldhoven zondagmiddag tegenkwam, laaide de discussie op. De karpervisser uit Veldhoven sloeg daarbij de Oosterhouter in zijn gezicht. Toen het slachtoffer er vandoor ging, werd hij achtervolgd door de Oostbrabantse karpervisser.
De rit ging richting de Esdoornlaan. Daar zat de 28-jarige Oosterhouter, van de eerdere ruzie, in zijn auto te wachten. Hij was gewaarschuwd door zijn familielid. De man uit Veldhoven werd vervolgens tussen de twee auto's van de Oosterhouters ingesloten.
Autoruit aan diggelenOp de Kastanjelaan botsten de drie auto's bovenop elkaar. Vervolgens stapten de Oosterhoutse karpervissers uit om verhaal te halen bij de Veldhovenaar. De 28-jarige Oosterhouter sloeg daarbij de autoruit in bij de Veldhovense visser.
Voor de 28-jarige Oosterhouter en de man uit Veldhoven werd de vis duur betaald. De politie nam ze mee naar het bureau.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.