Advertentie
Ronald Koeman volgt Martine Bijl op in nieuwe reclamereeks HAK
18 september 2013 om 08:51 • Aangepast
15 oktober 2025 om 15:26
1/3 Ronald Koeman voor HAK
Voetbaltrainer Ronald Koeman prijst vanaf eind september de groenten van HAK aan. De Feyenoord-coach volgt Martine Bijl op in een nieuwe reclamereeks van de groentefabrikant uit Giessen.
Dinsdag maakte het bedrijf bekend dat Bijl niet langer in de welbekende reclames van het voedselmerk acteert. Bijl was sinds 1986 bij HAK betrokken als het gezicht van de Brabantse voedselfabrikant.
'Geschikte vervanger'HAK meldde deze week dat het met een geschikte vervanger voor Bijl zou komen. Die meent het bedrijf met Koeman te hebben gevonden.
"Ronald is nuchter, sympathiek en oer-Hollands. Vergeet niet dat voor Ronald geldt: what you see, is what you get", stelt Nicole Freid, marketingdirecteur van HAK.
CommercialDe eerste commercial met de voetbaltrainer en oud-PSV'er wordt op 25 september uitgezonden. Reclamebureau Etcetera is sinds 2006 verantwoordelijk voor de reclames van de Brabantse voedselfabrikant.
Advertentie
Advertentie
