Ontdek

Man doodde zijn vrouw en haar minnaar in Best: moord of doodslag?

18 september 2013 om 19:13 • Aangepast 28 september 2025 om 15:15

De rechtszaak over de dubbele moord vorig jaar september in een woning in Best gaat vrijdag van start. Een 44-jarige man uit Best doodde zijn 36-jarige vrouw. Ook een 32-jarige straatgenoot kwam om het leven. Volgens buurtbewoners was hij haar minnaar.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De verdachte was die bewuste zondagavond aan het werk bij café Marktzicht aan het Wilhelminaplein in Best. Volgens de kroegbaas zou zijn werknemer zijn vertrokken na een telefoontje. Enkele weken geleden was al een scheiding aangevraagd, en de vrouw zou hem zondagavond willen vertellen waarom.
De man is vervolgens rechtstreeks naar zijn huis gegaan, daar sloegen de stoppen door. Kort na de steekpartij werd de man aangehouden bij zijn huis. Hij zou geprobeerd hebben om weg te rijden, maar is niet verder gekomen dan een paar meter.
Verdachte Frank de L. ontkent de steekpartij niet. Justitie gaat uit van moord, omdat hij het tweetal met opzet en met voorbedachten rade om het leven zou hebben gebracht. Advocaat Geert-Jan Knoops trekt dat in twijfel. De L. is psychologisch onderzocht. Vrijdagochtend begint de rechtzaak in de rechtbank van Den Bosch.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.