Van der Poel en Oomen stellen teleur bij WK tijdrijden junioren
"Een teleurstelling”, zo oordeelde Oomen na zijn race. "Ik kon niet dieper gaan dan anders. Daardoor miste ik dat stukje topsnelheid en in het internationale wielrennen is dat gelijk fataal.”
Oomen rijdt zaterdag de wegwedstrijd bij de junioren. "De knop moet nu even om, want zaterdag moet ik weer aan de bak, maar dit is wel even shit”, aldus Oomen.
Fysieke klachten"Dit was niet goed. Dat is duidelijk”, sprak Van der Poel nadat hij over de meet kwam. "Ik kon niet maximaal gaan omdat ik niet fit ben. Ik kamp al maanden met een blessure aan mijn rechterbeen en vorige week ben ik flink ziek geworden, dus de vorm is niet zoals ik zou willen.”
Oomen en Van der Poel rijden zaterdag beiden ook de wegwedstrijd bij de junioren. Van der Poel: "Ik ga de komende dagen zoveel mogelijk mijn benen en rug ontlasten en dan hoop ik dat ik zaterdag wat fitter ben.”