Advertentie
Politie vraagt hulp aan alle hondenbezitters in Loon op Zand
3 oktober 2013 om 16:39 • Aangepast
26 september 2025 om 03:20
De politie heeft 1700 hondenbezitters in Loon op Zand gevraagd om mee te werken aan het project Waaks. Simpelweg houdt het project in dat als bewoners toch buiten zijn om hun hond uit te laten, ze een extra oogje in het zeil houden.
"Omdat zij zo vertrouwd zijn met hun eigen omgeving vallen afwijkende situaties hun snel op. Denk bijvoorbeeld aan een onbekende persoon in de tuin van de buren, vreemde personen die aan auto's rommelen of verdachte personen die rondhangen op straat", zo zegt de politie.
BriefAls ze iets raars of opvallends zien, is het de bedoeling dat ze de politie bellen. De hondenbezitters hebben allemaal een brief thuis gehad. Hoeveel er uiteindelijk gehoor geven aan de oproep van de politie, moet nog blijken.
Advertentie
Advertentie
