Ontdek

SPM Shoeters Den Bosch begint competitie met overwinning op Weert

8 oktober 2013 om 02:11

SPM Shoeters Den Bosch is de competitie begonnen met een overwinning op Maxxcom BSW uit Weert. De Bosschenaren, zonder de geblesseerde Kees Akerboom, waren met 74-59 te sterk voor hun opponenten uit Weert.

Geschreven door

De thuisploeg sloot het eerste kwart van de wedstrijd af met een 23-17 voorsprong, al maakte Weert in die periode een betere indruk. In het tweede kwart liepen de Bosschenaren iets verder weg bij de bezoekers. De ruststand was dan ook 38-26.
Goede en slechte momentenHet derde en vierde kwart gaven hetzelfde spelbeeld te zien als in het eerste gedeelte van de wedstrijd. SPM Shoeters wisselde goede met slechte momenten af.
De ploeg uit Weert verdedigde sterk, maar kon aanvallend geen vuist maken. Via een 59-48 stand in het derde kwart, sloot SPM Shoeters Den Bosch de wedstrijd terecht winnend af met 74-59.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.