Ontdek

Sport donderdag: RKC wint oefenduel, Anky van Grunsven op Jumping Indoor Maastricht

9 oktober 2013 om 10:18

Een dagelijks overzicht van nieuws en uitslagen over sporters, clubs en wedstrijden in Brabant. Met onder meer: Anky van Grunsven naar Maastricht en RKC wint oefenduel met KV Mechelen.

Geschreven door

RKC wint oefenduel met KV MechelenRKC Waalwijk heeft donderdagmiddag in het eigen stadion een oefenwedstrijd tegen KV Mechelen met 1-0 gewonnen. Het enige doelpunt werd gemaakt door Denzel Slager. RKC begon met acht spelers aan de wedstrijd die afgelopen weekeinde ook tegen PSV in de basis stonden. Alleen Duits, Castelen en Joachim ontbraken om uiteenlopende redenen.
Maas ook in herendubbel doorBadmintonner Jelle Maas uit Dongen heeft ook in het herendubbel de tweede ronde van de Dutch Open bereikt. Met dubbelpartner Jacco Arends won hij van de Chinezen Lu Kai/Zhuofu Chen. Woensdag bereikte Maas ook al de tweede ronde in het gemengd dubbel.
Arias blijPSV'er Santiago Arias is vereerd met zijn selectie voor het Colombiaans elftal. Het 21-jarige talent is voor het eerst opgeroepen. "Ik vind het fantastisch om hier te mogen zijn. Ik probeer me aan te sluiten bij het niveau. Ik weet dat ik de kwaliteiten heb om bij de selectie te horen", zegt hij tegen Colombiaanse media.
Anky van Grunsven naar MaastrichtDrievoudig Olympisch kampioen Anky van Grunsven uit Erp is eind november te bewonderen op Jumping Indoor Maastricht. Niet om mee te doen met de springwedstrijden, maar om een clinic te geven.
Van Gerwen tegen BarneyDarter Michael van Gerwen uit Boxtel moest donderdagavond Raymond van Barneveld verslaan om zijn prestatie van vorig jaar te kunnen evenaren. De twee Nederlanders stonden om acht uur 's avonds tegenover elkaar in de tweede ronde van de World Grand Prix in Dublin. Van Gerwen won.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.