Ontdek

Miljoenenclaim dreigt in zaak Osse vleesverwerker Willy Selten

15 oktober 2013 om 01:15 • Aangepast 22 september 2025 om 19:16

Frank Peters, de juridisch adviseur van vleesbewerker Willy Selten in Oss, dreigt met een enorme claim richting de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). Die kan oplopen tot in de miljoenen. Peters reageerde in Nieuwsuur op het nieuws dat er niks aan de hand zou zijn met het vlees van Selten.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De vleesverwerker wordt ervan verdacht paardenvlees als rundvlees te hebben verkocht, zonder dit aan te geven. De NVWA riep in Nederland 3.000 ton vlees en vleesproducten terug.
Volgens Peters zou er zijn uitgegaan zijn van verkeerde aannames. Dinsdag werd bekend dat de curator en een vleesspecialist geen misstanden hebben kunnen vinden.
WinstdervingDe schadeclaim zou de 140 ontslagen werknemers moeten compenseren. Verder zou Willy Selten zelf winstderving willen voor de komende 25 jaar. Justitie heeft laten weten dat het strafrechtelijk onderzoek de afronding nadert.
Lees alle artikelen over Willy Selten terug op onze themapagina.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.