Ontdek
VIDEO

DJ Hardwell middelpunt op premièrefeestje 'I Am Hardwell' in Amsterdam

16 oktober 2013 om 19:01 • Aangepast 15 oktober 2025 om 15:01

Bijna drie jaar lang werd Bredanaar Robbert van de Corput, beter bekend als DJ Hardwell, op de voet gevolgd door cameraman en stadsgenoot Robin Piree. Het resultaat is donderdagavond te zien in het Tuschinski Theater in Amsterdam, waar de documentaire 'I Am Hardwell' in première gaat.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het verhaal draait om de wens die Van de Corput als zestienjarige uitsprak, om ooit de nieuwe nummer één DJ van de wereld te worden.

Hardwell volgens geruchten nummer éénOf hij nummer één van de wereld wordt, moet zaterdagavond blijken. Daar wordt tijdens het Amsterdam Dance Event de DJ Mag Top 100 bekendgemaakt. Dat is de ranglijst van beste dj's ter wereld. De lijst wordt aangevoerd door Armin van Buuren en die andere Bredase DJ, DJ Tiësto. Hardwell staat op de zesde positie, maar er gaan geruchten dat hij de nieuwe nummer één is.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.