Ontdek

RKC-trainer Koeman tegen Roda JC op tribune

17 oktober 2013 om 15:14 • Aangepast 9 september 2025 om 09:19

Trainer Erwin Koeman moet het duel van RKC Waalwijk zaterdag tegen Roda JC vanaf de tribune bekijken. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de coach voor een wedstrijd geschorst vanwege zijn kritiek op scheidsrechter Ed Janssen eerder deze maand in het duel met PSV.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De aanklager betaald voetbal deed Koeman een schikkingsvoorstel van een voorwaardelijke schorsing van een wedstrijd en een boete van 1000 euro. De coach ging hier niet mee akkoord en liet de zaak voorkomen bij de tuchtcommissie.
'Schoorvoetend' geaccepteerdDie zette de straf om in een onvoorwaardelijke schorsing. De boete komt te vervallen. RKC Waalwijk laat op de website weten dat de oefenmeester niet in beroep gaat en de straf 'schoorvoetend' accepteert.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.