Ontdek

Sport zondag: Willem II, veldrijden, basketbal, hockey en WK driebanden

19 oktober 2013 om 21:14

Een dagelijks overzicht van nieuws en uitslagen over sporters, clubs en wedstrijden in Brabant. Met onder meer veldrijden, voetbal, de hockeyderby tussen Den Bosch en Oranje Zwart, het NK judo en het WK driebanden.

Geschreven door

SPM Shoeters blijft ongeslagenDe basketballers van SPM Shoeters Den Bosch hebben zondagavond ook hun vierde competitiewedstrijd gewonnen. Amsterdam werd met 59-74 verslagen. Daarmee namen de ongeslagen Bosschenaren de koppositie weer over van Zwolle.
Willem II nekt Achilles'29Willem II heeft zondag gehakt gemaakt van Achilles '29. De Tilburgers trokken in Groesbeek met 5-1 aan het langste eind. Ruud Boymans scoorde driemaal.
PSV onderuitPSV heeft zondag dure punten verspeeld bij FC Groningen. De ploeg van Phillip Cocu ging in Euroborg met 0-1 onderuit.
OZ legt HC Den Bosch over de knieDe hockeymannen van Oranje Zwart hebben zondag in een Brabantse derby afgerekend met HC Den Bosch. De Eindhovenaren wonnen met 5-1. HC Tilburg verloor met 2-3 bij Amsterdam.
Hockey: zege vrouwen HC Den Bosch en OZDe hockeyvrouwen van HC Den Bosch en Oranje Zwart uit Eindhoven hebben zondag drie punten bijgeschreven. HC Den Bosch won dankzij Maartje Paumen met 2-1 bij Kampong, OZ klopte Nijmegen met 0-3. MOP uit Vught verloor van Hurley: 1-3.
Geen wereldtitel Dick JaspersDick Jaspers is er zondag niet in geslaagd het WK driebanden op zijn naam te schrijven. De 48-jarige oud-kampioen uit Sint Willebrord verloor in Antwerpen in de halve finales van de Griek Filippos Kasidokostas: 35-40.
Vuijsters neemt afscheid met bronsGrim Vuijsters heeft zondag een punt achter zijn judocarrière gezet. Het zwaargewicht uit Goirle won bij zijn laatste kunstje, het NK judo in Rotterdam, de bronzen medaille.
Veldrijden: Van der Poel pakt zege in RonseVeldrijder Mathieu van der Poel uit Hoogerheide was zondag meteen de beste bij zijn debuut in de klasse voor renners over 23 jaar. Van der Poel, die onlangs wereldkampioen op de weg bij de junioren werd, won in het Belgische Ronse de GP Mario de Clercq.
Vos wint in ValkenburgMarianne Vos heeft zondag de eerste veldrit van het seizoen gewonnen. Ze ging er in Valkenburg al in de eerste ronde vandoor en kwam alleen over de finish.
De Amerikaanse Katherine Compton eindigde als tweede, vlak voor de Britse Nikki Harris. Vos prolongeerde vorige maand in Florence nog haar wereldtitel op de weg.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.