Ontdek

Helmonder meldt zich voor gooien steen door raam huis Gaasterland

20 oktober 2013 om 13:01

Een Helmonder heeft zich zondagavond aangegeven bij de politie in verband met het ingooien van een raam bij een huis aan het Gaasterland in Helmond. Dat twitterde wijkagent Henri van Vonderen maandagochtend. De man heeft een verklaring afgelegd, maar is niet aangehouden. Hij wordt wel gezien als verdachte.

Geschreven door

De bewoonster van het huis aan het Gaasterland werd in de nacht van maandag op dinsdag wakker van geluiden en ging naar beneden om te kijken. Toen ze niets zag, ging ze terug naar bed. Tien minuten later was er een enorme klap en was de ruit aan diggelen.
Er was een baksteen met een brief naar binnen gegooid. Wat er op de brief stond is niet bekend gemaakt.
WoningbrandenHet was in de nacht van maandag op dinsdag sowieso raak in Helmond. Zo waren er ook twee woningbranden, in een huis aan de Jan Stevensstraat in het centrum en in een huis aan de Pastoor Elsenstraat in Mierlo-Hout. De brandweer wist die brandjes snel te blussen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.