Ontdek

PSV speelt Europa League-duel voor bijna 39.000 lege stoeltjes

21 oktober 2013 om 17:25

PSV wacht donderdagavond in Zagreb alles behalve een heksenketel. De Eindhovenaren spelen in de Europa League tegen Dinamo. De Europese voetbalbond heeft de club uit Kroatië een wedstrijd zonder publiek opgelegd. Fans hadden zich meermaals misdragen.

Geschreven door


De supporters van Dinamo worden gevreesd. Ze staan bekend om het afsteken van vuurwerk en het uiten van racistische leuzen. Van beide teams mogen donderdag 75 vertegenwoordigers in het stadion plaatsnemen, dat is inclusief spelers.
Het Maksimirstadion ligt in een wijk in de Kroatische hoofdstad. Het stadion biedt plaats aan bijna 39.000 bezoekers. Het nationale elftal speelt er ook regelmatig.
Niet het eerste spookduel voor PSVHet is overigens niet voor de eerste keer dat PSV Europees voor een (bijna) leeg stadion speelt. In november 2008 gebeurde dat in Madrid voor de Champions League-ontmoeting met Atlético. PSV staat in de Europa League na twee speeldagen op drie punten.
Dinamo is nog puntloos.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.