Papierverwerker Van Puijfelik maakt doorstart in Breda
Papierverwerker Van Puijfelik in Breda maakt een doorstart. Het bedrijf gaat verder onder de naam Repaper Recycling.
Hoeveel mensen nu weer aan het werk zijn, is onduidelijk maar het gaat waarschijnlijk om een klein aantal.
Hulp van investeerdersAdrie van Puijfelik wil alleen zeggen dat hij hoopt dat er in de zomer weer veertig man aan de slag zijn bij het bedrijf. Volgens Van Puijfelik heeft het bedrijf hulp gehad van investeerders. Het pand in Breda is weer open. De Tilburgse vestiging is overgenomen door een ander oud-papierbedrijf.
Over het bedrijfsgedeelte in Rotterdam wordt nog gesproken met de eigenaar van het terrein. Of daar ook een doorstart komt, is nog niet duidelijk.
25 miljoen euroVan Puijfelik werd half september failliet verklaard. Het bedrijf liet een schuld achter van 25 miljoen euro. Tot de schuldeisers behoren veel werknemers die nog achterstallig loon en vakantiegeld van Van Puijfelik tegoed hebben. Ook bij de Belastingdienst staat nog een rekening open. Of voor hen al iets geregeld is, is onduidelijk.
De curator die daar uitspraken over kan doen, was vrijdagmiddag niet bereikbaar.
