Ontdek
VIDEO

Dode vrouw (55) gevonden in woning Veldhoven, echtgenoot als verdachte aangehouden

26 oktober 2013 om 16:06 • Aangepast 15 oktober 2025 om 14:51

In een woning aan de Merefeltstraat in Veldhoven is zondag een vrouw dood gevonden. De politie heeft meteen haar 55-jarige man aangehouden. Hij wordt ervan verdacht haar om het leven te hebben gebracht.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Onder buurtbewoners gaat het gerucht dat de twee gescheiden zouden zijn. Meer details konden nog niet worden vrijgegeven. "Er wordt wel een groot politieonderzoek gestart", zegt woordvoerder Eric Passchier van de politie.
Traumahelikopter en ambulanceRond kwart over een 's middags werd er een traumahelikopter en een ambulance opgeroepen naar het adres aan de Merefeltstraat.
De politie trof de vrouw dood in de woning aan. De man die ook nog in de woning was, is als verdachte aangehouden en naar het bureau gebracht. De straat is afgesloten voor technisch onderzoek. Vermoedelijk duurt dat onderzoek nog tot diep in de nacht.



App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.