Advertentie
Grote brand in beddenwinkel Helmond is mogelijk aangestoken
29 oktober 2013 om 12:37
nl
Bij beddenwinkel Slaapexpert op het industrieterrein in Helmond heeft maandagavond een flinke brand gewoed. Volgens de brandweer is er veel schade. De brand is mogelijk aangestoken. De politie is bezig met een technisch onderzoek.
De politie wil geen verdere informatie verstrekken over het onderzoek. "We hebben goede redenen om de zaak te onderzoeken. Maar het is nog te vroeg om daadwerkelijk over brandstichting te spreken", vertelt politiewoordvoerder Jordi Cebrian.
De omgeving van de winkel is met linten afgezet om bezoekers op afstand te houden.
Schade in de tonnenDe brand brak in de nacht van maandag op dinsdag uit, rond kwart voor één. Wagens van het brandweerkorps in Helmond en Geldrop hadden het vuur snel onder controle. Toch loopt de schade waarschijnlijk in de tonnen.
Niet alleen Slaapexpert heeft brand- en rookschade, ook drie aangrenzende bedrijven liepen flinke rook -en waterschade op.
Advertentie
Advertentie