Advertentie
Vooral schade, geen buit bij inbraak kantine Kozakken Boys Werkendam
30 oktober 2013 om 11:38 • Aangepast
7 september 2025 om 06:00
Inbrekers hebben in de nacht van dinsdag op woensdag aanzienlijke schade aangericht aan de kantine op sportpark De Zwaaier van Kozakken Boys in Werkendam. Dat meldt de voetbalclub op zijn website.
"Voor zover te constateren valt, is er niets buitgemaakt", staat in het bericht. De daders hebben een gat boven de keuken gemaakt, evenals bij de voordeur. "We verzoeken iedereen die foto's heeft op zijn of haar telefoon, met name van binnen in de kantine, om deze nog even niet te verwijderen. Het kan zijn dat we nog een beroep op deze foto's gaan doen."
Kozakken Boys speelde dinsdagavond nog tegen FC Utrecht in het bekertoernooi. De Topklasser maakte het de club uit de Eredivisie lastig, maar verloor toch met 1-2.
Advertentie
Advertentie
