Ontdek
VIDEO

JVC Cuijk hoopt op gunstige loting bekertoernooi: 'We kunnen opnieuw voor een stunt zorgen'

31 oktober 2013 om 19:27 • Aangepast 28 september 2025 om 02:11

Topklasser JVC Cuijk geniet nog steeds na van het behalen van de achtste finales van het KNVB-bekertoernooi. De ploeg schakelde dinsdag de amateurs van EVV Echt uit.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Voorzitter Ingrid Kloosterman van JVC Cuijk is helemaal blij. Ze hoopt in de volgende ronde een tegenstander te loten die de topklasser naar de kwartfinales kan helpen. De zwakste tegenstander op papier die overblijft in het bekertoernooi is mede topklasser IJsselmeervogels.
"We geloven echt dat we opnieuw voor een stunt kunnen zorgen in het bekertoernooi. Het mooist zou het zijn als we de achtste finale thuis mogen spelen", aldus voorzitter Ingrid Kloosterman.
DroomtegenstanderJVC-aanvoerder Dennis Schouten baalt als een stekker dat zijn droomtegenstander al uitgeschakeld is. "Het liefst had ik tegen PSV gespeeld, maar helaas verloren die van Roda JC."
Schouten is wel helemaal door het dolle heen. Het is het mooist wat hij ooit heeft meegemaakt. "Het is echt iets om trots op te zijn. We zijn de enige Brabantse club die nog in het bekertoernooi zit."


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.