Ontdek
VIDEO

JVC Cuijk loot thuiswedstrijd tegen MVV Maastricht in KNVB-bekertoernooi

1 november 2013 om 00:29 • Aangepast 28 september 2025 om 02:11

Topklasser JVC Cuijk speelt in de achtste finales van de KNVB-beker tegen MVV Maastricht. De wedstrijd wordt woensdag 18 december in Cuijk gespeeld.De fans van JVC hebben er alle vertrouwen in. "Die gaan we gewoon pakken!"

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Ingrid Kloosterman, voorzitter van JVC Cuijk, was blij met de loting. "En we komen graag nog een keer terug voor de loting van de kwartfinale", zei ze donderdagavond na afloop van de loting.
Roze wolkDe ploeg uit Cuijk leeft op een roze wolk. De topklasser, waar Hans Kraay jr. trainer is, bereikte deze week de achtste finales van het KNVB-bekertoernooi door EVV Echt met 3-0 te verslaan. Frappant detail: diezelfde Hans Kraay presenteerde donderdagavond ook de loting.
Een gedroomd treffen met een topclub als Feyenoord of Ajax werd het niet, maar toch zijn ze in Cuijk prima tevreden met de loting. De supporters zien kansen tegen MVV. "Moet lukken. Die gaan we gewoon pakken", reageert een van de fans die de loting volgde in het supporterscafé. "Die rollen we gewoon op. Een nulletje of drie verwacht ik."
Kraay ziet kansenOok Hans Kraay ziet kansen voor zijn ploeg. "Heel Cuijk leeft met ons mee. Het wordt weer de wedstrijd van de eeuw."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.