VIDEO

Amstel Curaçao Race: welverdiende vakantie voor Boy en Danny van Poppel

1 november 2013 om 19:38
nl
Het debuut in de Tour de France, het ter ziele gaan van wielerploeg Vacansoleil en het tekenen van een contract bij Team Trek. De broers Boy en Danny van Poppel uit Moergestel kunnen terugkijken op een bewogen wielerjaar. Komend weekend staat nog een rit op het programma voor de broers, de Amstel Curaçao Race. Daarna begint de voorbereiding op het volgende wielerseizoen.
Geschreven door

De Van Poppels tekenden onlangs een contract bij Team Trek. Dat contract hebben ze te danken aan hun goede prestaties dit seizoen.
Zo was de eerste rit ooit in de Ronde van Frankrijk voor Danny van Poppel meteen een groot succes. Hij werd derde in de massasprint die door De Duitser Marcel Kittel werd gewonnen.
Weer Tour de FranceDe broers willen niets liever dan de Tour opnieuw rijden. "Ik hoop dat we volgend jaar weer kunnen starten, maar we gaan ons niet blind staren op de Tour. Maar als je ons vraagt wat wil je volgend jaar rijden dan is dat de Tour", zegt Boy van Poppel.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.