VIDEO

Brabantse gamers in de rij voor nachtelijke verkoop Call of Duty: Ghosts

5 november 2013 om 01:15
nl
Het eerste schot kan gelost worden, Call of Duty: Ghosts is offcieel in de verkoop gegaan. Rijen dik stonden Brabantse gamers maandagavond te wachten op mogelijk de beste first person shooter die dit jaar uitkomt.
Geschreven door

Het was niet erg lang wachten voor de schietspelfanaten. Het laatste spel uit de serie, Call of Duty: Black Ops II, stamt uit 2012. Onder andere bij de Mediamarkt in Breda en Bergen op Zoom was er een nachtelijke verkoop.
Grote titelVolgens gamejournalist Ron Vorstermans is Call of Duty: Ghosts een van de grootste titels van dit moment. "Het draait om een singleplayer, waarin je in je eentje allerlei scenario's kan spelen, en een multiplayer waarbij je met meerdere personen competitief kunt spelen."
Vorstermans denkt dat veel fans nog even zullen wachten met de aankoop van Call of Duty: Ghosts: "Velen wachten even tot spelconsoles Playstation 4 of Xbox One uitkomen en kopen dan pas het spel. Daar is rekening mee gehouden door de uitgever."
[Tweet:body:https://twitter.com/FaanenFM/status/397496337438343170]
[YouTube:body:http://youtu.be/SumIZb6qMJw]

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.