Straatrover belandt met fiets en al in het water in Breda
Een 32-jarige man uit Dordrecht is woensdagavond in het water beland nadat hij op de Prinsenkade in Breda een vrouw van haar tas beroofde. Het slachtoffer, een 59-jarige Oosterhoutse, liep rond 18.20 richting de parkeergarage en droeg haar tas over haar schouder toen de straatrover voorbij fietste.
De man pakte haar tas. De vrouw bleef haar tas vasthouden waardoor ze werd meegetrokken en op de grond viel. Tijdens haar val lukte het de dief haar tas af te pakken. De vrouw riep luidkeels om hulp.
WorstelingEen 26-jarige winkelmedewerker hoorde de vrouw gillen en rende naar buiten. Hij zag dat de straatrover op zijn fiets wilde stappen. Hij pakte hem vast. Tijdens de worsteling belandde de dief met fiets en al in de Nieuwe Mark.
Agenten ter plaatse trokken de man uit het water en brachten hem naar het bureau. De man zit vast. Hij is een bekende van de politie.
Oosterhoutse lichtgewondDe Oosterhoutse had pijnlijke ribben en een wondje op haar ellenboog. Ze is voor onderzoek naar het ziekenhuis gebracht. Haar jas en muts raakten beschadigd.
De tas is op de kant van de Prinsenkade gevonden. Er is niks uit gestolen, wel waren de hengsels kapot.