Roadblocks in de jacht naar inbrekers en openstaande boetes en celstraffen

8 november 2013 om 13:51
nl
Vijftig agenten zijn donderdagmiddag en -avond op pad gegaan in Midden- en West-Brabant om woninginbrekers en vonnisklanten op te sporen. Rondom Bergen op Zoom, Roosendaal, Bavel en Waalwijk werden roadblocks ingezet. De politie bezocht ook adressen van mensen met openstaande gevangenisstraffen en geldboetes.
Geschreven door

Er werden tien mensen opgespoord die werden gezocht. Zeven van hen zitten nu vast. Tijdens roadblockacties werden automobilisten gecontroleerd op het vervoeren van inbrekerswerktuigen.
Regio MarkiezatenAgenten controleerden op de Gastelseweg in Roosendaal en de Antwerpsestraat in Bergen op Zoom. Op de Antwerpsestraatweg werd een 34-jarige man uit Halsteren aangehouden. Hij had geen rijbewijs en had ook nog eens een priem, een groot tropenkapmes en een stiletto bij zich.
Een 28-jarige man uit Hoogerheide is op de Antwerpsestraatweg aangehouden op aangeven van een buschauffeur. De man zou de chauffeur hebben bedreigd. Verder zijn twee Roosendaalse mannen van 53 en 41 jaar aangehouden die nog een gevangenisstraf moesten uitzitten.
Baronie Rond Bavel zette de politie roadblocks in rond de Lange Bunder/Thoornseweg, de Gilzeweg/Roosbergseweg, en de Rouppe van der Voortlaan/Deken Dr Dirckxweg.
In Breda werden twee mannen van 27 en 32 jaar aangehouden omdat ze nog een celstraf open hadden staan. Een 48-jarige man heeft in de wijk Brabantpark een openstaande boete van 943 euro afgerekend.
Midden-Brabant In Waalwijk is een 27-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats opgepakt. Hij had nog 14 boetes open staan met een totaalbedrag van 3586 euro. De politie hield in Tilburg in totaal drie mannen aan (43, 25 en 23) uit die woonplaats vanwege openstaande celstraffen.
In Oisterwijk moest een 28-jarige man nog DNA afstaan.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.