Ontdek

Gewonde bij botsing in Wintelre

21 november 2013 om 00:03 • Aangepast 15 oktober 2025 om 14:29

Een automobilist is woensdagavond gewond geraakt bij een botsing op de Merenweg in Wintelre. De auto's botsten tegen elkaar op de weg en kwamen vervolgens in de sloot terecht.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Rond acht uur wilden een bestuurder een slingerende automobilist inhalen maar juist op dat moment kwam de slingerende auto iets te ver naar links. Een aanrijding was het gevolg.
Door brandweer uit wagen gehaaldDe automobilist die slingerend had gereden kwam daarbij bekneld te zitten en moest door de brandweer worden bevrijd. Nadat de man uit zijn auto was gehaald is hij door de ambulancedienst overgebracht naar het ziekenhuis.
Daar is bij hem ook een bloedproef afgenomen om na te gaan of hij wellicht te veel gedronken had. De andere bestuurder raakte bij het ongeluk niet gewond. 

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.