Advertentie
Knullige overvaller met creatief geknutselde felgroene bivakmuts slaat toe bij eettent in Breda
25 november 2013 om 12:50
Een overvaller met een zelfgemaakte felgroene bivakmuts heeft zondagavond op knullige wijze geprobeerd een eetzaak aan de Haagdijk in Breda te beroven. De uitbater was niet onder de indruk van de overvaller en joeg hem zijn zaak uit.
De overvaller kwam rond halftwaalf de eetzaak binnen en eiste geld. Hij had geen wapen bij zich en gedroeg zich volgens de politie nogal knullig.
Overvaller op de vluchtDe uitbater werd niet warm of koud van de verdachte. De rollen draaiden dan ook al snel om, waarop de overvaller besloot te vluchten.
Hij rende de zaak uit en fietste weg. De overvaller kon niet meer worden achterhaald.
Creatief met mutsenDe politie is nog op zoek naar de verdachte. Het zou gaan om een jongen van ongeveer 16 jaar. Hij heeft vermoedelijk van een gewone muts een bivakmuts gemaakt door er ooggaten in te knippen.
Advertentie
Advertentie