Ontdek
VIDEO

Sinterklaascadeautjes gestolen bij voedselbank Roosendaal

27 november 2013 om 13:40 • Aangepast 28 september 2025 om 10:04

Inbrekers hebben bijna honderd cadeautjes gestolen van stichting Goed Ontmoet uit Roosendaal. Dinsdagnacht kwamen de dieven binnen door een ingetikt raampje. Naast de cadeaus in speciaal klaargemaakte sinterklaastassen namen ze ook een laptop, een koffiezetapparaat en een waterkoker mee.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

"De tassen stonden klaar om volgende week verdeeld te worden", vertelt voorzitter Wim van Overveld.
Geen vervangende cadeautjes"Vrijwilligers verzamelen het hele jaar speelgoed om naast de voedselpakketen met Sinterklaas iets extra's te kunnen doen, dat is nu dus allemaal weg." De voedselbank leeft van giften en vervangende presentjes zijn er dus niet. Vrijwilliger Aggie Fortuyn is erg boos: "Ik vind het zo'n rotstreek! Sinterklaascadeautjes stelen van kinderen van de voedselbank, hoe laag kan een mens zakken!"
Dit is niet de eerste inbraak bij de stichting. "Het is al eerder gebeurd, ook rond Sinterklaas en toen waren er ook cadeautjes weg", vertelt van Overveld. De voedselbank heeft aangifte gedaan, de politie onderzoekt de zaak.
Sinterklaasfeest gered?Toch lijkt het er op dat het sinterklaasfeest voor de Roosendaalse kinderen gered is. Door de publiciteit hebben verschillende organisaties zich inmiddels bij Stichting Goed Ontmoet gemeld met nieuwe cadeautjes.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.