Fiet-fieuw: Facebook-pagina zet de mooiste Helmonders in de spotlight
De naam impliceert het al: de pagina licht de mooiste Helmonders uit door hun foto te plaatsen op Facebook. Het concept is minder oppervlakkig dan het klinkt. Ook Helmonders die 'mooie dingen' doen of op een andere manier worden gesierd, worden op de pagina in de spotlight gezet.
InsturenIedereen kan een foto insturen, al moet een 'mooie Helmonder' wel aan enkele eisen voldoen. Foto's van jezelf worden niet geaccepteerd, 'want zo bescheiden zijn wij Helmonders niet', aldus de paginabeschrijving.
Als de geportretteerde geen toestemming verleent, zal de onbekende beheerder van de pagina de foto weer verwijderen.
OpvolgersDankzij het succes van het concept breidt de Facebook-pagina zich ook uit naar andere Brabantse steden. Inmiddels is er ook een pagina voor mooie mensen uit Boekel en Tilburg.
