Ontdek

Vriendin krijgt negen jaar cel voor doodsteken Laurens Max (24) in Geldrop

30 november 2013 om 08:25 • Aangepast 15 oktober 2025 om 23:07

Een 27-jarige vrouw uit Rotterdam moet negen jaar de cel in. Ze heeft haar 24-jarige vriend Laurens Max doodgestoken met een keukenmes in Geldrop. Dat heeft de rechter vrijdag in de rechtbank in Den Bosch besloten, meldt het ED.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Justitie had ook negen jaar celstraf geëist. De vrouw wordt veroordeeld voor doodslag.
De dodelijke steekpartij gebeurde 9 juli 2012 in een huis aan de Adriaen Banckertstraat in Geldrop. Laurens en zijn vriendin waren samen in het huis van de ouders van de Rotterdamse, die toen op vakantie waren in Macedonië.
'Per ongeluk'De verdachte vertelde twee weken geleden tijdens de behandeling van de rechtszaak dat ze regelmatig ruzie had met haar vriend. Die betreffende ochtend zou Max haar bij de keel hebben gegrepen, waarna de vrouw hem 'per ongeluk' neerstak.
Justitie geloofde dat verhaal niet, omdat ze haar verhaal een paar keer veranderde. Deskundigen hebben bij de vrouw ook geen verwondingen gevonden die erop wijzen dat haar keel hard werd dichtgeknepen.
ReconstructieBegin dit jaar werkte de vrouw mee aan een reconstructie. Dat kostte zo'n 50.000 euro.
Max werd na de steekpartij zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht, waar hij even later overleed aan zijn verwondingen. De politie zette twintig rechercheurs op de zaak.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.