Vaten met mogelijk drugsafval gevonden in Willemstad en Vlierden: 'Adembescherming was nodig'

7 december 2013 om 22:11 • Aangepast 22 november 2020 om 02:43
nl
In Willemstad en Vlierden zijn vrijdagavond en zaterdagmorgen gedumpte vaten en jerrycans ontdekt met mogelijk drugsafval. De vaten in Willemstad stonden in een bestelbusje dat geparkeerd stond aan de Maltaweg. Ze verspreidden een enorme stank.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

In Vlierden werden zaterdag rond kwart over negen negentien jerrycans ontdekt in een sloot langs de Brouwhuisweg. Wat er in deze jerrycans zit, is nog niet duidelijk.
'Stank ongelofelijk'Het voertuig in Willemstad is zaterdagmorgen weggesleept. De Landelijke Faciliteit Ondersteuning Ontmantelen (LFO) heeft de vaten onderzocht. Volgens de dienst was adembescherming nodig. Verder merkte de LFO op dat de stank 'ongelofelijk' was. Tijdens het onderzoek van de vaten is DNA verzameld.



App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.