Advertentie
Jan Taminiau uit Goirle wil confectiekleding gaan ontwerpen voor 'de vrouw'
18 december 2013 om 12:15 • Aangepast
28 september 2025 om 07:21
Jan Taminiau uit Goirle wil in de toekomst confectiekleding gaan ontwerpen. "Ik wil een stap maken van couture naar de Jan Taminiau-vorm van pret à porter, zodat de vrouw zich ook dagelijks in Jan Taminiau kan gaan kleden."
Dat zegt de ontwerper woensdag in een interview met Spits. De jurken zijn binnenkort dus niet alleen meer voor Beyoncé, Lady Gaga en Koningin Maxima.
Belevingswereld van de vrouwTaminiau laat het daar niet alleen bij. Hij heeft grootse plannen voor voor 'de vrouw'. "Het zou ook leuk zijn om dat glas waaruit ze drinkt te ontwerpen, en de tafel waaraan ze zit, de hele setting. Het lijkt me echt een feest om de hele belevingswereld van de vrouw te ontwerpen, omdat de vrouw zo mooi is", aldus de ontwerper.
Taminiau ontving dinsdag het Cultuurfonds Mode Stipendium; een beurs met een waarde van 50.000 euro.
Advertentie
Advertentie
