Advertentie
40.000 dollar van dollarregen Tilburg in beslag genomen, herkomst blijft een raadsel
21 december 2013 om 15:06 • Aangepast
28 september 2025 om 06:52
De politie weet nog steeds niet waar de dollars vandaan komen die opdoken tijdens graafwerkzaamheden in september de Tilburgse Vogeltjesbuurt. Daar werden toen een aantal woningen aan de Lijsterstraat en de Merelstraat gesloopt.
De dollars werden via een sloopband de lucht in geslingerd. Volgens verhalen gingen bewoners met vele duizenden dollars aan de haal.
40.000 dollar in beslag genomenHoe groot het totale geldbedrag is is nog steeds niet bekend. Volgens buurtbewoners zou het gaan om miljoenen dollars.
Wel heeft de politie zo'n 40.000 dollar in beslag genomen. Het is onbekend of dit bij bewoners van de Vogeltjesbuurt is gehaald of opgedoken uit de grond die door de politie afgegraven werd. Een tiental mensen is verhoord, niemand is opgepakt.
Volgens de politie zijn de dollars echt. De Amerikaanse autoriteiten moeten dit nog bevestigen. Justitie en de politie beschouwen het onderzoek als 'nagenoeg afgerond'.
Advertentie
Advertentie
