Ontdek

Springruiter Maikel van der Vleuten imponeert opnieuw

22 december 2013 om 20:30

Springruiter Maikel van der Vleuten uit Someren heeft zondag opnieuw indruk gemaakt op het publiek bij de Olympia Horse Show. Na de wereldbekerwedstrijd won de springruiter uit Someren ook de Christmas Masters, een afvalwedstrijd voor zeven elitecombinaties.

Geschreven door

Hij bleef met VDL Groep Eureka, net als Sapphire B een schimmelmerrie, ook in de vijfde en laatste ronde foutloos. Zijn enig overgebleven concurrent Michael Whitaker (Elie van de Kolmen) was wel een fractie sneller maar tikte een balk af.
PrijsVan der Vleuten verdiende met zijn tweede grote zege in Londen 12.500 euro. Jur Vrieling mocht met de hengst VdL Bubalu ook meedoen tussen 'de Masters'. Hij ging er in de derde ronde uit en kreeg evenals de andere 'verliezers', inclusief Whitaker, de startpremie van 1000 euro.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.