NAC-bubbelbad gaat de hele wereld over
De jacuzzi stond langs het veld in het kader van een actie voor Serious Request van 3FM. Drie NAC-fans konden in het bubbelbad de wedstrijd op een wel heel bijzondere manier volgen. Maar na de 1-0 overwinning van NAC, werd het er opeens een stuk drukker.
Bijzondere manierDe Spaanse voetbalkrant Marca heeft het over een bijzondere manier om een doelpunt te vieren. Ook de Engelse Daily Mail is enthousiast. "The NAC-fans had won the jacuzzi experience in a competition but they got an extra special prize when players and staff rushed to join them after the game in front of a crowd of over 15,000", meldt de krant.[youtube:body:http://www.youtube.com/watch?v=JLaYFeoARjI]
Flinke plonsDe aandacht voor NAC blijft deze week niet beperkt tot Europa. Zelfs in de VS en Japan hebben ze van het Bredase bubbelbad gehoord. De Japanse voetbalsite Qoly weet ook nog te melden dat de NAC-actie niet helemaal uniek is.
Inderdaad, want in maart mochten vier fans van het Zwitserse Grasshoppers de wedstrijd ook vanuit een jacuzzi beleven. Één groot verschil: de spelers van Grasshoppers hielden het bij een laffe high five aan de bubbelbadtoeschouwers, terwijl de bikkels van NAC niet te beroerd waren een flinke plons te nemen.
NAC-Cambuur stond geheel in het teken van Serious Request. In totaal leverden alle acties rond de wedstrijd bijna 10.000 euro op voor het goede doel.