Ontdek

Alcoholtoerisme en tabaksspionnen: wat gaat 2014 brengen?

1 januari 2014 om 16:28 • Aangepast 28 september 2025 om 05:55

Aan het begin van het nieuwe jaar zijn we met z'n allen benieuwd naar wat het nieuwe jaar gaat brengen. Een tip van de sluier: tabaksspionnen gaan streng controleren en speciale bussen gaan jongeren naar België rijden om daar een pilsje te pakken.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Komen we in 2014 uit de financiële crisis? Gaat de huizenmarkt weer opbloeien? Is er nog een baan of vind ik nog ander werk? Hoe zal het pensioen zich ontwikkelen? Gaan de premies van de ziektekosten-verzekering misschien omlaag? Of wordt het allemaal nog duurder? Het zijn vragen die bijna dagelijks worden gesteld en komend jaar zal dat niet anders zijn.
Achter de voordeurVolgens de politie speelt er zich heel wat af achter de voordeur. Huiselijk geweld is een prioriteit bij de politie. Zal het aantal slachtoffers omlaag gaan? Zal het aantal verkeersdoden eindelijk minder worden? Zo zijn er nog meer punten te noemen.
Het komende jaar gaan tabaksspionnen aan het werk om te kijken of de strengere regels worden toegepast. Ook de leeftijd voor het gebruik van alcohol is verhoogd naar 18 jaar. Er zijn al controles in uitgaansgelegenheden. Maar er gaan ook speciale bussen rijden om jongeren onder de 18 over de grens te brengen. Daar mogen ze wel drinken.
Nog meer Roy Donders?Natuurlijk wil men weten of de beurzen de stijgende lijn vasthouden. En of Oranje goed gaat presteren op het WK komende zomer in Brazilië. Breekt Roy Donders uit Tilburg nog verder door, bijvoorbeeld als zanger? Hoe zullen de verkiezingen voor de gemeenteraden gaan verlopen?
Gaan de Brabantsedag in Heeze en de Tilburgse Kermis records breken? Of wordt het grootste evenement de Open Dagen van de Luchtmacht in Gilze Rijen? Wat gaat de Efteling doen nu er dit jaar een nieuwe directeur begint? Kortom borrelpraat genoeg.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.