Bijna 1,7 miljoen kijkers voor oudejaarsconference Theo Maassen

1 januari 2014 om 16:48
nl
De oudejaarsconference van Theo Maassen uit Eindhoven heeft dinsdagavond bijna 1,7 miljoen kijkers getrokken. Daarmee staat de show op de vierde plaats van meest bekeken programma's op de Nederlandse televisie tijdens oudjaarsavond. Het best bekeken programma was 'Ik hou van Holland op RTL4 met ruim 2,2 miljoen kijkers.
Geschreven door

De oudejaarsconference 'Einde oefening' van Theo Maassen was meteen ook de laatste van de Eindhovenaar. Dat zei hij tijdens een voorstelling in Diligentia in Den Haag. De cabaretier heeft het gehad met de steeds veranderende actualiteit. Naar eigen zeggen had hij het programma rond. Dan gaat Mandela dood, aldus de cabaretier.
GrootsHet quizprogramma 'Ik hou van Holland' had ook een grote Brabantse inbreng met 'Stylist van het Zuiden' Roy Donders, komiek Jeroen van Koningsbrugge en zanger Guus Meeuwis.
Meeuwis was ook te zien op RTL5. Daar keken 163.000 mensen naar zijn concert 'Groots met een zachte G'.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.