Jonge pantertjes en boommiereneter trekken meer bezoekers naar BestZoo in Best

2 januari 2014 om 12:45
nl
Het bezoekersaantal van dierenpark BestZoo is dit jaar opnieuw gestegen. Dit jaar kwamen 35.000 bezoekers een kijkje nemen bij de dieren in het park. Vorig jaar waren dat er 31.500.
Geschreven door

Het is het derde jaar op rij dat de bezoekersaantallen in Best stijgen. BestZoo schrijft de stijging toe aan de geboorte van onder andere de jonge pantertjes en de komst van nieuwe diersoorten als de Aziatische kleinklauwotters en de goudkopleeuwaapjes.
In 2013 werd overigens ook een boommiereneter geboren in BestZoo. Het was voor het eerst dat dat in Nederland gebeurde. Ook tijdens evenementen rond feestdagen is het druk. Het aantal abonnementhouders verdubbelde bijna: van 735 naar 1293.
Tussen de apenVoor 2014 staat onder andere een nieuw verblijf voor de wasberen op het programma. Daarnaast is het de bedoeling dat één van de oude bomen in park omgetoverd wordt tot verblijf voor de goudkopleeuwaapjes. De bezoekers kunnen dan onder de aapjes door lopen.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.